bugaro

Suspensii, frane, directie, roti. Tipuri, modificari, reparatii.

Moderators: mariusjaz, socratee

Post Reply
User avatar
axxel4you
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1385
Joined: 07 Oct 2007, 11:01
Location: Bucuresti,sector 5
Contact:

Re: bugaro

Post by axxel4you »

Eu zic ca daca vrei sa-l faci sa arate ca Bugaro ii pui roti aferente , daca ai un Aro mai scurt si te dai cu el in teren mergi pe 235/75 R15 ca sa protejezi transmisia de care oricum vei abuza in teren :) .

User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by George »

NORTE wrote:
razvy wrote:intradevar e frumoasa jucaria ,dar a ajuns la Oradea la colegul Morsanu
jentile originale sunt pe 15 si 16 (16 nu stiu sigur daca sau pus in serie pe aro 324 dar am vazut cu genti pe 16 posibil sa nu fie din fabrica ...)

Colegul tau , nu mi-a mai trimis radierea, adica nici nu a inmatriculato , desi am vb. si am stabilit altfel , urmeaza sa il dau in judecata, sa vad cat de multumit va fi ! Un mare nesimtit...
masinile nu se mai radiaza, ci se transcriu. s-ar putea sa te dea el in judecata pentru insulta, ai grija ...
intai vezi care e procedura si apoi sa incepi sa arunci cuvinte pe aici, zic eu.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
sorin
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1065
Joined: 06 Dec 2007, 23:04
Location: Constanta
Contact:

Re: bugaro

Post by sorin »

norte-mergi la financiar si depune o copie dupa factura sau contract si nu este nici o problema. am va rog sa va controlati limbajul si sa nu aduceti injurii membriilor,poti sa zici de basescu ,de boc......etc

Post Reply