bugaro

Suspensii, frane, directie, roti. Tipuri, modificari, reparatii.

Moderators: mariusjaz, socratee

Mircea Ardelean
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 848
Joined: 19 Mar 2009, 13:02
Location: Navodari

Re: bugaro

Post by Mircea Ardelean »

Baga, ma o poza ca ma c.c pe mine de curios ce mi-s! Te rog, cum sa-ti mai spun?
Una mititica... ;D

User avatar
amb13
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1553
Joined: 02 Mar 2008, 20:15
Location: petrila-hunedoara

Re: bugaro

Post by amb13 »

Da ma fratele meu, pune si tu o poza ceva, ca pina acum numa vorbim ..... vorbe.Ce esti asa secretos? :-??
User avatar
axxel4you
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1385
Joined: 07 Oct 2007, 11:01
Location: Bucuresti,sector 5
Contact:

Re: bugaro

Post by axxel4you »

Lasati omul sa creeze ! Poate nu are timp de poze si e mai bine asa ca daca pune vreo poza incep intrebarile si parerile , eu sper la final de proiect sa mai fie macar neagra.
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »


User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

asta e ARO al meu, modificat , ma-m gandit sa pun o poza , desi mai am putin de lukru , sa fac prelata , si sa montez inca 2 proiectoare si suporti pt nr.!
;) la-m pus acolo , in anunturi asa ! sa vad ce efect are ;D
User avatar
gorishor
Administrator
Administrator
Posts: 771
Joined: 25 Aug 2009, 07:45
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by gorishor »

Masina are un efect destul de placut.
Anuntul are un efect destul de ...nostim.
Gore
YO3IGR
B 244 ARO
User avatar
Soryn
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 3367
Joined: 13 Apr 2008, 18:38
Location: Constanta

Re: bugaro

Post by Soryn »

bre doar rotile fac diferenta intre bugaro...si asta micu din poze \:D/
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

gorishor wrote:Masina are un efect destul de placut.
Anuntul are un efect destul de ...nostim.
acuma si tu
:D am zis si eu ;)
User avatar
gortu
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 722
Joined: 29 Nov 2009, 21:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by gortu »

Arata super bine.Pune niste gume mai calumea pe el...ceva cu profil de simex.Si portbagajul de deasupra vopsest-el in culoarea caroseriei.Dar gusturile nu se discuta...oricum arata super tare !
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

ma bucur ca va incanta!

am pus asa o poza ca sa il vedeti , dar cand e complet gata cu toate , ii fac poze la detaliu si le postez pe forum! si sa nu mai zica nimeni ca nu este bugaro in frumoasa si incantatoarea romanie :D ;)
User avatar
YoKoMy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1065
Joined: 22 Apr 2010, 17:57
Location: Resita

Re: bugaro

Post by YoKoMy »

M-a rugat Norte sa pun eu poza cu frumusetea lui .. este foarte frumos, parerea mea.
Image
Image
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6950
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by George »

NORTE wrote:asta e ARO al meu, modificat , ma-m gandit sa pun o poza , desi mai am putin de lukru , sa fac prelata , si sa montez inca 2 proiectoare si suporti pt nr.!
;) la-m pus acolo , in anunturi asa ! sa vad ce efect are ;D
dadada...nici nu ti-a trecut prin cap sa-l vinzi, evident. si noi tre sa te credem... :-@
on topic: masca fata, reusita. bullbarul...nu. usile se vad de la o posta ca nu sunt din acelasi film. oglinzile sunt clapauge rau, nu e ce trebuie. parbrizul, banuiesc eu ca nici nu l-ai luat in calcul... portbagajul ala e cam "turkishtunning" si e in plus. in rest, ce sa zic...spor la treaba, ca mai ai un pic: bordul tip crosslander, si inaltarea masinii care defapt ii da alurasi o face deosebita. motorul il ai in calcul? ala de 105 cai euro3 si cutie eaton? ;D
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
Cristian1
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 589
Joined: 13 Dec 2009, 22:18
Location: Agnita SIBIU
Contact:

Re: bugaro

Post by Cristian1 »

Portbagaju ala strica tot.....
Sti cum se zice "o vaca proasta strica toata turma " 3:-O
In rest arata bine, imi plac usile chiar daca nu bat cu al "original", bara, troliul si masca aduc a bugaro ;)
NO LIMITS, NO RULES, NO ROADS
User avatar
lambd4
Junior
Junior
Posts: 58
Joined: 18 Oct 2009, 11:29
Location: Borsa Maramures
Contact:

Re: bugaro

Post by lambd4 »

Este extraordinar, admir oamenii ca si dumneavoastra.. sunteti un exemplu pentru intregul colectiv de iubitori de ARO.. va admir si numai respect ... proiectul arata superrrr!!... tineo tot asa...



(Calbazuc) Borsa!
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

George wrote:
NORTE wrote:asta e ARO al meu, modificat , ma-m gandit sa pun o poza , desi mai am putin de lukru , sa fac prelata , si sa montez inca 2 proiectoare si suporti pt nr.!
;) la-m pus acolo , in anunturi asa ! sa vad ce efect are ;D
dadada...nici nu ti-a trecut prin cap sa-l vinzi, evident. si noi tre sa te credem... :-@
on topic: masca fata, reusita. bullbarul...nu. usile se vad de la o posta ca nu sunt din acelasi film. oglinzile sunt clapauge rau, nu e ce trebuie. parbrizul, banuiesc eu ca nici nu l-ai luat in calcul... portbagajul ala e cam "turkishtunning" si e in plus. in rest, ce sa zic...spor la treaba, ca mai ai un pic: bordul tip crosslander, si inaltarea masinii care defapt ii da alurasi o face deosebita. motorul il ai in calcul? ala de 105 cai euro3 si cutie eaton? ;D

v.i.p.-ule multam , inca o data ne dovedesti cate ai facut tu , si cat de prost le facem noi restu sau poate doar eu! daca le cunosti pe toate dintr-o poza chiar imi esti simpatic si ma intreb ce ai zice daca ai vedea masina ! :-*

Post Reply