bugaro

Suspensii, frane, directie, roti. Tipuri, modificari, reparatii.

Moderators: mariusjaz, socratee

User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

George wrote:am o caroserie de trabant, si vreau sa fac un mercedes... credeti ca daca ii pun stelutza aia in 3 colturi pe capota, e suficient sa fie mercedes?!
exagerand, evident...cam asa suna anuntul tau. nu te supara ca iti arata lumea ca nu vei avea mercedes doar daca pui sigla pe carutza... modifica un ARO cu bun simt, imbunatateste-l, si cu siguranta vei primi si aplauze. daca mai rasfoiesti forumul, vei mai vedea destui care au venit ca vijelia ca ce avioane cu reactie vor face ei din aro...si s-au fasait de tot...cu tot cu masini, din pacate.
vorba lui mircea badea: toti zic ce vor face in tara asta...dar niciunul nu vine sa zica "ia uite ce am facut"...
succes cu proiectul, si te asteptam cu detalii.
>:/ ok nea Mircea Badea b-(

User avatar
smihnea
Membru
Membru
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2007, 14:53
Location: Bucuresti

Re: bugaro

Post by smihnea »

Mama ce se oftica unii ca nu au 324.... :P Mda si chiar nu poti face ceva gen Bugaro din 244, 243 si altele... %-(
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

azi am terminat cu masca , e cam frig a si nins , oricum sper sa il termin anul asta, ca e mare nevoie de ARO pe zapezile astea ! ;)
User avatar
N Alin
Membru
Membru
Posts: 126
Joined: 08 Dec 2008, 12:05
Location: Alba iulia

Re: bugaro

Post by N Alin »

@ norte ..succes! ti-am mai urat chestia asta si in alta circumstanta..nu te lasa pagubas, parerea mea personala e ca daca as vedea asa ceva -bugaro- cu numere de RO... e cu adevarat o realizare...si cred ca George e bine intentionat in replica lui, desi pare acid, nu cred ca e asa...si nu ar fi invidios, mai degraba cred ca ar putea sa te ajute mult in acest proiect..

User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

a venit si troliul, si 2 proiectoare de ceata, , incet si sigur... o sa arate cum imi doresc , referitor la George mi-am dat seama de intentile bune, nu ma supar , pt ca vb ca Basescu, scurt si la obiect fata de toata lumea :D
User avatar
Ines
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 275
Joined: 12 Dec 2009, 08:28
Location: Onesti
Contact:

Re: bugaro

Post by Ines »

Inca n-ai gatat?
Eu abia astept sa-ti vad opera! Ceva poze, chiar daca nu e marele final, nu cred ca te va critica cineva...eu una, cu sigurantza nu!
Multa bafta si spooooor!
%%- good luck
The old lady hasn't spoke it all!
Mircea Ardelean
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 848
Joined: 19 Mar 2009, 13:02
Location: Navodari

Re: bugaro

Post by Mircea Ardelean »

Pana acum am crezut ca glumesti, dar de acum incep sa fiu curios...poze?
Mult succes!!!
User avatar
Werner
Aro Club Romania
Aro Club Romania
Posts: 5229
Joined: 11 Dec 2006, 19:41
Location: Enzberg D
Contact:

Re: bugaro

Post by Werner »

Nu va grabiti! Nu stiti cum e? Lucru' bun, la 9 luni! :-j Cine munceste nu prea are timp de scris!
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

are dreptate werner ! si, am spus la george, poze la gata, ca iar ma critica de ma indoaie:) ;) si multumesc celor care m-au incurajat ^:)^
User avatar
Ines
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 275
Joined: 12 Dec 2009, 08:28
Location: Onesti
Contact:

Re: bugaro

Post by Ines »

Ok ok...mai asteptam...daca vom vedea BUGARO ...
Sa nu iasa vreo struto-camila!
...daca ne aratai ceva poze...mai dadeam si noi cu parerea...pe banu' clientului \:D/
Glumesc!
Sa ai spor!
The old lady hasn't spoke it all!
User avatar
NORTE
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 29 Aug 2009, 14:08
Location: ORAVITA cs.
Contact:

Re: bugaro

Post by NORTE »

rea-o.. :D , ms!!
User avatar
nelutzu
Membru
Membru
Posts: 177
Joined: 29 Mar 2009, 21:37
Location: Resita

Re: bugaro

Post by nelutzu »

NORTE wrote:are dreptate werner ! si, am spus la george, poze la gata, ca iar ma critica de ma indoaie:) ;) si multumesc celor care m-au incurajat ^:)^
te salut NORTE, si eu te incurajez in ce faci la aceasta masina, dar sper ca totusi o sa apara si ceva imagini, pt ca alea releva cu adevarat realitatea chiar daca unii o sa te critice sau altii o sa te laude,

.....eu in 2009 am restaurat o Dacia Solenza, si din primele posturi in care am pus imagini am si fost bombardat cu critici si cuvinte de genul" baa mai bine dai foc ca nu se merita sa o faci" sau " duo la dezmembrari ca iei mai mult pe ea" ... toate aceste critici m-au facut sa o fac mai bine decat imi planuisem si rezultatul a fost radical, dupa 2 luni in care zilnic( noaptea) postam imagini criticile lor s-au transformat in scuze apoi in laude ;))
Image

...asa ca fa poze, multe poze, la fiecare element care crezi ca prezinta interes si impartasestel si cu altii, cateodata criticile sant bune pt ca de multe ori iti atrag atentia spre o posibila eroare care o poti solutiona inainte de a o face la modificarile ce le aduci masini...

Te salut si iti urez succes la transformarea masini...
User avatar
Ines
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 275
Joined: 12 Dec 2009, 08:28
Location: Onesti
Contact:

Re: bugaro

Post by Ines »

NORTE wrote:rea-o.. :D , ms!!
:-?? eu tot sunt curioasa! ;))
@};- %%- good luck
The old lady hasn't spoke it all!
User avatar
gortu
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 722
Joined: 29 Nov 2009, 21:06
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by gortu »

nimic nici-o poza macar >:( , ca sa vedem si noi ce face proiectu :-??
User avatar
psycho
Incepator
Incepator
Posts: 31
Joined: 15 Feb 2010, 22:03
Location: Bucuresti
Contact:

Re: bugaro

Post by psycho »

1000 de guri, 1000 de pareri. Nu inteleg de ce trebuie atata tevatura pentru un proiect.

NORTE, daca vrei sa faci ceva cu adevarat de care sa fi mandru, urmeaza-ti visul, foloseste-ti imaginatia, nu incerca sa copiezi pentru ca daca intr-un colt iti tremura mana ai schimbat aspectul intregului tablou. Fa ceva care sa-ti exprime personalitatea si sa iti aduca satifactia muncii, chiar daca asta nu e pe placul tuturor sau daca exista 1000 de pareri contra. Eu nu pot decat sa-ti urez buget, spor la treaba si succes in decizii ;)
Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!
Experienta este cel mai dur profesor, pentru ca intai iti da testul si apoi iti spune care era lectia.

Post Reply