La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Iesiri,intalniri,intruniri,mai mult sau mai putin organizate

Moderator: costy84

Locked
User avatar
razvy
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 2492
Joined: 07 Feb 2008, 20:49
Location: beius bihor
Contact:

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by razvy »

La multi ani Prognosis , tot ce iti doresti sa se implineasca

User avatar
cristian54mcm
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 491
Joined: 26 Sep 2010, 23:01
Location: Curtea de Arges
Contact:

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by cristian54mcm »

La multi ani !!!... tuturor colegilor nascuti astazi.
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by costy84 »

La multi ani si multa sanatate sarbatoritilor de azi.
User avatar
florian
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1605
Joined: 12 May 2011, 14:57
Location: Ploiesti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by florian »

La multi ani !!

User avatar
cristian54mcm
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 491
Joined: 26 Sep 2010, 23:01
Location: Curtea de Arges
Contact:

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by cristian54mcm »

La multi ani !!!... tuturor colegilor nascuti astazi.
User avatar
Ady
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 472
Joined: 07 Feb 2008, 18:25
Location: UK

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by Ady »

Cum ma aflu si eu printre cei nascuti pe 29-09, le multumesc tuturor pentru urari.
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by costy84 »

La multi ani si sarbatoritilor de azi!
User avatar
cristian54mcm
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 491
Joined: 26 Sep 2010, 23:01
Location: Curtea de Arges
Contact:

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by cristian54mcm »

La multi ani !!!
User avatar
rica
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 640
Joined: 19 Oct 2012, 12:51
Location: bucuresti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by rica »

La multi ani celor trei Conashu , hoaska , cristi-devildnb, sa ne traiti mult si bine!
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
User avatar
florian
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1605
Joined: 12 May 2011, 14:57
Location: Ploiesti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by florian »

La multi ani !!
User avatar
Constantin
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 4999
Joined: 24 May 2009, 00:53
Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by Constantin »

La multi ani domnule Mrs ,sa cresti mare si sa pui poze cu Marcelu' Revigorat Smecher 78 la juma' de ora senzatie majora.
Scz pt scris de tip sms bat ai dont hev maci taim tu verifai al uat ai rait for iu.
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul

Coluche
mrs78
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 991
Joined: 25 Jul 2011, 00:04
Location: bucuresti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by mrs78 »

:-j ;D multumesc nea Constantine! :D
User avatar
florian
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1605
Joined: 12 May 2011, 14:57
Location: Ploiesti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by florian »

La multi ani !!
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by costy84 »

La muti ani cu intarziere mrs78.
mrs78
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 991
Joined: 25 Jul 2011, 00:04
Location: bucuresti

Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013

Post by mrs78 »

Multumesc domnilor! ::)

Locked