Autospeciale Poliţia Rutieră

informatii de ultima ora legate de masini,in special 4x4
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by costy84 »

Şefii Poliţiei Locale din Cluj Napoca sunt mai retarzi decât ăstia de la Bucureşti. Cum dracu să cumperi ediţia aniversară cu motor de 75CP?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Constantin
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 4999
Joined: 24 May 2009, 00:53
Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by Constantin »

Ardelénii-s mai lenti,d'aia.S'apoi ,ce atàta grabà?
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul

Coluche
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by costy84 »

You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
simclahd
Membru
Membru
Posts: 166
Joined: 01 Sep 2012, 23:55
Location: Oradea

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by simclahd »

Salut,

Au ajuns si la Oradea... Mandrie mare...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
simclahd
Membru
Membru
Posts: 166
Joined: 01 Sep 2012, 23:55
Location: Oradea

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by simclahd »

Saptamana trecuta am fost la Dusseldorf si in fata sediului politiei, ce sa vezi? Plin de Logane... eu inteleg ca Loganu' nu-i Passat, dar... pentru patulare pe sate mergea si Sandel... sau Logan... asta este...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
oncioiuo
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1216
Joined: 05 Mar 2015, 18:42
Location: Sector 1, Bucuresti

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by oncioiuo »

cel mai probabil au discutat bugetul de reparatii dinainte cu cei doi participanti la licitatie ; sa vinzi 400 masini nu`i asa mare afacerea daca raportam la un buget generos pentru intretinere. ar trebuii sa tinem cont de faptul ca sau luat destule de curand si trebuia echilibrata cumva balanta.

sincer sa fiu, prefer imaginea cu ARO ! momentan nu m-am obisnuit cu ei in polo pe strada si pare bizar; indiferent de cum sau achizitionat , sper sa le acordam putin respect daca vrem sa evoluam ca ,,natie "!
au distrus scoala profesionala...........au disparut profesionistii !
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by costy84 »

Cui să acordăm respect, ăstora cu Polo? Mai intâi ar trebui să respecte ei legea pentru ai respecta şi noi pe ei.
User avatar
oncioiuo
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1216
Joined: 05 Mar 2015, 18:42
Location: Sector 1, Bucuresti

Re: Autospeciale Poliţia Rutieră

Post by oncioiuo »

fiecare dintre noi trebuie sa respecte legea fara a cere celorlati sa o faca mai intai ! daca dorim sa ajungem undeva, ar trebuii sa respectam fara a pretinde respect, sa oferim fara a cere ceva inainte la schimb; de fapt sa nu mai conditionam !

nu in ultimul rand, ar trebuii sa nu mai fim indiferenti ! sa avem coloana vertebrala, sa ajutam la corectarea societatii ; degeaba cerem cuiva care nu poate ! A venit vremea sa-i ajutam sa invete; doar asa vom avea cui cere mai tarziu !
au distrus scoala profesionala...........au disparut profesionistii !

Post Reply