Autospeciale Poliţia Rutieră
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Şefii Poliţiei Locale din Cluj Napoca sunt mai retarzi decât ăstia de la Bucureşti. Cum dracu să cumperi ediţia aniversară cu motor de 75CP?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- Constantin
- Membru legendar

- Posts: 4999
- Joined: 24 May 2009, 00:53
- Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Ardelénii-s mai lenti,d'aia.S'apoi ,ce atàta grabà?
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Au inceput cu dreptu´.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 934&type=3
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 934&type=3
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- simclahd
- Membru

- Posts: 166
- Joined: 01 Sep 2012, 23:55
- Location: Oradea
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Salut,
Au ajuns si la Oradea... Mandrie mare...
Au ajuns si la Oradea... Mandrie mare...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- simclahd
- Membru

- Posts: 166
- Joined: 01 Sep 2012, 23:55
- Location: Oradea
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Saptamana trecuta am fost la Dusseldorf si in fata sediului politiei, ce sa vezi? Plin de Logane... eu inteleg ca Loganu' nu-i Passat, dar... pentru patulare pe sate mergea si Sandel... sau Logan... asta este...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- oncioiuo
- Membru legendar

- Posts: 1216
- Joined: 05 Mar 2015, 18:42
- Location: Sector 1, Bucuresti
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
cel mai probabil au discutat bugetul de reparatii dinainte cu cei doi participanti la licitatie ; sa vinzi 400 masini nu`i asa mare afacerea daca raportam la un buget generos pentru intretinere. ar trebuii sa tinem cont de faptul ca sau luat destule de curand si trebuia echilibrata cumva balanta.
sincer sa fiu, prefer imaginea cu ARO ! momentan nu m-am obisnuit cu ei in polo pe strada si pare bizar; indiferent de cum sau achizitionat , sper sa le acordam putin respect daca vrem sa evoluam ca ,,natie "!
sincer sa fiu, prefer imaginea cu ARO ! momentan nu m-am obisnuit cu ei in polo pe strada si pare bizar; indiferent de cum sau achizitionat , sper sa le acordam putin respect daca vrem sa evoluam ca ,,natie "!
au distrus scoala profesionala...........au disparut profesionistii !
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
Cui să acordăm respect, ăstora cu Polo? Mai intâi ar trebui să respecte ei legea pentru ai respecta şi noi pe ei.
- oncioiuo
- Membru legendar

- Posts: 1216
- Joined: 05 Mar 2015, 18:42
- Location: Sector 1, Bucuresti
Re: Autospeciale Poliţia Rutieră
fiecare dintre noi trebuie sa respecte legea fara a cere celorlati sa o faca mai intai ! daca dorim sa ajungem undeva, ar trebuii sa respectam fara a pretinde respect, sa oferim fara a cere ceva inainte la schimb; de fapt sa nu mai conditionam !
nu in ultimul rand, ar trebuii sa nu mai fim indiferenti ! sa avem coloana vertebrala, sa ajutam la corectarea societatii ; degeaba cerem cuiva care nu poate ! A venit vremea sa-i ajutam sa invete; doar asa vom avea cui cere mai tarziu !
nu in ultimul rand, ar trebuii sa nu mai fim indiferenti ! sa avem coloana vertebrala, sa ajutam la corectarea societatii ; degeaba cerem cuiva care nu poate ! A venit vremea sa-i ajutam sa invete; doar asa vom avea cui cere mai tarziu !
au distrus scoala profesionala...........au disparut profesionistii !
