Actziune umanitara Club4x4 Bucuresti - 12 decembrie 2010
Dupa cum majoritatea dintre voi stiti, pe data de DOISPREZECE decembrie va avea loc a doua editie a Impotmoliadei.
Editia 2009:
http://forum.club4x4.ro/showthread.php?t=47547
Editia 2010:
http://forum.club4x4.ro/showthread.php?t=57643
Formular inscriere:
http://www.club4x4bucuresti.ro
Pentru intrebari si nelamuriri va stau la dispozitie, si ne vedem acolo.
P.S. Standardul va fi cu siguranta mai greu decat anul trecut, se recomanda minim MT cu presiune mica, si span lui Tanti Lucica...
P.S.2. De notat, ca din cauza faptului ca pe 11.dec e Gala Campionilor FRAS, la rugamintea multora, s-a decalat cu o zi pe Duminica. Sper asta sa nu incurce borcanele.
P.S.3. ARO va participa in ceea ce priveste faptul acesta care este, Carabusul este masina de traseu si de recovery pe Standard, unde va asteapta cu drag.




