Intalnire periodica, reluarea traditiei
Moderator: costy84
-
ubu
- Membru Devotat

- Posts: 326
- Joined: 26 Dec 2010, 00:57
- Location: Bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Nu vin cu el, trec pe la el, inainte sau dupa. E la vanzare. Intai il vad, si pe urma caut eu vreun aroist latent sa-l ia, daca e bun. (ca in fiecare an in mai, cumpar fiare sau nenorocesc pe altii...)
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Am fost 2. Frumoasa revederea, si s-a vazut ca ne-a placut. Abia acum a plecat ubu...
Ramane pe data viitoare, 7 iunie. Prima sambata din luna. Poate vom fi 3, atunci.
Ramane pe data viitoare, 7 iunie. Prima sambata din luna. Poate vom fi 3, atunci.
ARO CLUB ROMANIA
-
ubu
- Membru Devotat

- Posts: 326
- Joined: 26 Dec 2010, 00:57
- Location: Bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
A ramas pe 7 iunie.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Nu sambata asta, ci cealalta. Sunteti asteptati.
ARO CLUB ROMANIA
- Ramiro
- Membru Devotat

- Posts: 469
- Joined: 08 Feb 2009, 19:13
- Location: Portugal
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
George
În acest an există, de asemenea, zile de experiență Aro?
Dacă da, vă rugăm să faceți un mesaj cu toate detaliile; membri, mașini și trasee locale.
mulțumesc
În acest an există, de asemenea, zile de experiență Aro?
Dacă da, vă rugăm să faceți un mesaj cu toate detaliile; membri, mașini și trasee locale.
mulțumesc
A lenda vive...!!!
- florian
- Membru legendar

- Posts: 1605
- Joined: 12 May 2011, 14:57
- Location: Ploiesti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Sambata , mi-am propus, sa particip la intalnire. De propus mi-am propus de mult . Acum exista toate premisele sa si reusesc.
Comentariile o sa le fac ulterior.
Comentariile o sa le fac ulterior.
-
ubu
- Membru Devotat

- Posts: 326
- Joined: 26 Dec 2010, 00:57
- Location: Bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Voi sti abia vineri daca ajung.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere
Pai...numai maine nu-i poimaine.
Sambata, asadar...sunteti asteptati. Desi Dan Chiriac sigur nu vine, ca e cupa Smaranda la parasutism, in parcul Izvor.
Sambata, asadar...sunteti asteptati. Desi Dan Chiriac sigur nu vine, ca e cupa Smaranda la parasutism, in parcul Izvor.
ARO CLUB ROMANIA
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei
Se pare ca numai eu cu Florian ne intalnim...

ARO CLUB ROMANIA
- rica
- Membru de elita

- Posts: 640
- Joined: 19 Oct 2012, 12:51
- Location: bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei
Si e prea multa bere?
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Ce ciudat!
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
-
ubu
- Membru Devotat

- Posts: 326
- Joined: 26 Dec 2010, 00:57
- Location: Bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei
Cu ceva intarziere, ajung si eu.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei
Si-am fost. Pana la urma, tot eu cu ubu. Consecventi, deh...
ARO CLUB ROMANIA
-
UMMM461
- Membru

- Posts: 248
- Joined: 11 Jul 2011, 12:02
- Location: Bucuresti
Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei
Apropos ii raspunde cineva lui Ramiro?
