ARO a murit?!

informatii de ultima ora legate de masini,in special 4x4
Post Reply
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by George »

alex wrote: inca un pic si ajungeti la povesti cu zane... :-@
domnu' alex,nu te supara...dar pe mine,cum ma stie lumea,o fi ca's spurcat la gura,ca sunt iute si manios(ca filmu'),ca io mai stiu cum oi fi... da' petre ispirescu n-am fost niciodata. si atata timp cat topicul a fost deschis de mine,consider un afront direct si personal afirmatia ta!

daca pe tine nu te intereseaza ARO,ci doar un utilaj cu care sa iti faci treaba,nu e nicio problema pt nimeni,insa nu cauta sa lovesti in cei ce vad si partea buna la ARO,din pasiune,din mandrie,sau din orice alt motiv pe care nu l-ai putea matale intelege.

p.s.: topicul a fost inchis de catre moderator,in exercitiul functiunii,si la cererea userului "alex". nu de mine,sau de altcineva,in vreun mod abuziv. asta ca sa se stie,si sa nu se interpreteze!
ARO CLUB ROMANIA

SERGHEI
Banat
Banat
Posts: 2354
Joined: 27 Dec 2006, 15:14

Re: ARO a murit?!

Post by SERGHEI »

Gata ,sa facut curatenie .Continuam ,dar fara polemici.OK?  Nu dee alta dar imi place la nebunie sa sterg.
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by George »

te'n spanac,nea dinule...taman cand sa raspund,a disparut topicu si m-am trezit singur pe acolo. :)

deci bre domnilor: cum zicea dan mai devreme,bagati picioarele in apa rece si calmati-va.
florine,lasa dracu tastele si du-te la tzatzele nevestii,poate iti trece.  :P

hai sa ne vedem maine,pe viu,si sa ne paruim fata in fata. ca ARO e masina pt barbati,ce dracu... :)

p.s.: florine,dupa concediu,sa zici un pret. ca vad io ce fac...si te scap de chinuri.  ;D
ARO CLUB ROMANIA
SERGHEI
Banat
Banat
Posts: 2354
Joined: 27 Dec 2006, 15:14

Re: ARO a murit?!

Post by SERGHEI »

E lasa ,nu mai raspunde ,ca la noi este liniste si pace.Fiecare are o zi mai proasta..Eu gresesc,el greseste,noi gresim...mai o scuza mai o bere si gata trece..
  da pe bune,cand ma duc acum la CL vreau sa vad si eu ,,minunea"...Cine stie ,poate iese ceva...

Cat despre ARO 10 alui florin calmeaza ralantiul ca nu il vinde...zice el asa la nervi da este topit dupa el...

cryba26
Nou venit
Nou venit
Posts: 5
Joined: 05 Feb 2007, 20:08

Re: ARO a murit?!

Post by cryba26 »

vor mai exista, oare, masini care sa poarte sigla ARO  ???
un posibil raspuns poate fi Amrom Automotive 2006 :
http://www.observatorargesean.ro/index. ... &Itemid=46
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by George »

cryba,scuze ca ti-am mutat postarea,dar mi s-a parut mai potrivit aici,mai ales dupa ultimele evenimente.

poftiti domnilor,cititi basme. daca e la presa,sunt dezlegat si eu si poate si altii. deci,putem vorbi deschis.
si astept scuzele de rigoare! publice,asa cum si jignirile au fost...
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
florin75
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 710
Joined: 13 Feb 2007, 12:54
Location: Bucuresti

Re: ARO a murit?!

Post by florin75 »

SERGHEI wrote:

Cat despre ARO 10 alui florin calmeaza ralantiul ca nu il vinde...zice el asa la nervi da este topit dupa el...
:-j
Ma uitam la el inainte sa inceapa vijelia... E mai frumos ca orice toiota, jip sau LR!  :P
Daca l-as da o parte din cei mai frumosi ani din cei 32 pe care i-am trait pana acum! Nu cred ca as putea!
SERGHEI
Banat
Banat
Posts: 2354
Joined: 27 Dec 2006, 15:14

Re: ARO a murit?!

Post by SERGHEI »

:)>- :)>- :)>-  parca noi nu am sti cum este...Buna rea ...este a mea si cand ai indragit-o ii treci usor cu vederea ,,fitzele".
User avatar
mihai aro
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 366
Joined: 13 Feb 2007, 16:24
Location: sibiu

Re: ARO a murit?!

Post by mihai aro »

interesant articolul sper din toata inima ca toti de pe aici sa inceapa sa se miste ceva  :>- :>-
User avatar
Werner
Aro Club Romania
Aro Club Romania
Posts: 5225
Joined: 11 Dec 2006, 19:41
Location: Enzberg D
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by Werner »

cryba26 wrote: vor mai exista, oare, masini care sa poarte sigla ARO  ???
un posibil raspuns poate fi Amrom Automotive 2006 :
http://www.observatorargesean.ro/index. ... &Itemid=46
.....am gandit ca e ceva nou, astea le stiu de aproape jumatate de an..... Dar mai lipseste cate ceva in textul acela. S-a uitat de ARO 10!
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by George »

Werner wrote:
cryba26 wrote: vor mai exista, oare, masini care sa poarte sigla ARO  ???
un posibil raspuns poate fi Amrom Automotive 2006 :
http://www.observatorargesean.ro/index. ... &Itemid=46
.....am gandit ca e ceva nou, astea le stiu de aproape jumatate de an..... Dar mai lipseste cate ceva in textul acela. S-a uitat de ARO 10!
io creca pujtoaica aia de a scris,ori a scris dupa ureche,ori nu stie diferenta intre 32x si 10.x :)
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
Werner
Aro Club Romania
Aro Club Romania
Posts: 5225
Joined: 11 Dec 2006, 19:41
Location: Enzberg D
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by Werner »

Stiu ca asta nu are nimic cu topicul acesta, dar ne cam lipseste un icon ca asta de mai jos! Nea tarzy, nu poti sa-l pui cumva, ca sa nu mai fie nevoita lumea sa-l foloseasca pe cel american?
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by George »

pastreaza-l la indemana,ca daca nu reuseste tarzy,il punem pe OsiriO,cand vine din luna de miere,sa-l urce cumva. :) cam in 2 saptamani...
ARO CLUB ROMANIA
vstef_is
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1809
Joined: 31 Jan 2007, 23:10
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by vstef_is »

User avatar
ydaniel
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 4706
Joined: 13 Jun 2007, 11:46
Location: bucuresti
Contact:

Re: ARO a murit?!

Post by ydaniel »

ceva poze cu urmasii?
cand esti bun nu-si amintesc,
cand esti rau nu te uita

Post Reply