IN MUNTII RETEZAT CU ARO 10 SAFARI

Iesiri,intalniri,intruniri,mai mult sau mai putin organizate

Moderator: costy84

User avatar
alexasig
Membru
Membru
Posts: 163
Joined: 02 Feb 2014, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: IN MUNTII RETEZAT CU ARO 10 SAFARI

Post by alexasig »

oparlescu wrote:la motor nu am modificat nimic, este motorul pus de fabrica.
n-am bubuit nici un diferential , doar am rupt 5 planetare,
dar acum mi-am pus "fata" de mitshubishi pajero si nu mai am nici o problema( port fuzete, butuci, discuri, etrieri, planetare, mrl automate). pt cei interesati o sa deschid un topic nou , cu prezentarea masinii si a modificarilor aduse.
Salut,
Felicitari pentru modificari.
Ar fi util sa descrii modificarile si costul lor.

Sa o stapanesti sanatos si sa nu ai probleme.
:)
Imblanzind FIARA !!!

User avatar
oparlescu
Membru
Membru
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2011, 17:09
Location: HUNEDOARA, Lunca Cernii
Contact:

Re: IN MUNTII RETEZAT CU ARO 10 SAFARI

Post by oparlescu »

multumesc Klauss pentru aprecieri :)>-
aro 10.4 DRT - CEL MAI TARE 4X4
Post Reply