Salut,oparlescu wrote:la motor nu am modificat nimic, este motorul pus de fabrica.
n-am bubuit nici un diferential , doar am rupt 5 planetare,
dar acum mi-am pus "fata" de mitshubishi pajero si nu mai am nici o problema( port fuzete, butuci, discuri, etrieri, planetare, mrl automate). pt cei interesati o sa deschid un topic nou , cu prezentarea masinii si a modificarilor aduse.
Felicitari pentru modificari.
Ar fi util sa descrii modificarile si costul lor.
Sa o stapanesti sanatos si sa nu ai probleme.

