Cred ca o sa avem un ARO in competie!!
Mult succes participantilor!!
http://www.offroadarena.ro/Despre-eveniment.php
Moderator: costy84




multumim!cristian irimescu wrote:Mult succes participantilor!!![]()
http://www.offroadarena.ro/Despre-eveniment.php



mai este de achitat si-o taxa- la clasa auto pot participa orice tip de vehicule cu tractiune integrala cu sau fara modificari aduse,insa recomandam echiparea cu cauciucuri cu profil minim MT.

pai...sa-i zicem "masina de antrenament"?! ca alta...nu prea exista.Schumy wrote:Care este legatura dintre aro-ul lui Herisanu si acest eveniment? George poate ma luminezi si pe mine ca mi-ar placea sa particip si eu daca exista o grupa in care aro 10 sa poata sa faca fata.


pai: sambata sunt calificarile...daca nu trecem, duminica nu ne mai vedeti decat spectatori, cel mult...gorishor wrote:Pai normal ca venim sa sustinem echipa ARO. Sper ca pot sa vin si sambata.
N-ati pus poza cu aro sa fie surpriza ?




