http://www.tvs.ro/sport/7271-off-road-de-bihor.html
Urmariti si savurati!
Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
- dirigu
- Junior

- Posts: 57
- Joined: 21 Oct 2008, 00:37
- Location: Bucuresti
- ydaniel
- Membru legendar

- Posts: 4706
- Joined: 13 Jun 2007, 11:46
- Location: bucuresti
- Contact:
Re: Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
Mama in ce hal e saraca zici ca carat juma de cariera.
- Soryn
- Membru legendar

- Posts: 3362
- Joined: 13 Apr 2008, 18:38
- Location: Constanta
Re: Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
biata masina, o avut si zile mai bune 
nu te pui cu tractoarele
nu te pui cu tractoarele
- Werner
- Aro Club Romania

- Posts: 5225
- Joined: 11 Dec 2006, 19:41
- Location: Enzberg D
- Contact:
Re: Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
Cum e, s-a batut bine! Mai ales ca masina nu era pregatita cum era restul de masini. E un ARO tare vechi, fara MRLuri, deci de la începutul anilor '70.
- Constantin
- Membru legendar

- Posts: 4999
- Joined: 24 May 2009, 00:53
- Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)
Re: Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
Deci,se poate...!
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
-
CatalinAro
- Membru de elita

- Posts: 665
- Joined: 24 Feb 2010, 22:08
- Location: Colentina ( Sector 2 ) , Bucuresti /RO
- Contact:
Re: Trial Oradea sambata, 25.06.2011 - vedeta ARO
Da , se poate , dar arata foarte rau. Cu toate astea s-a descurcat foarte bine. 
Untill the sun comes up , the music won't stop. Your lovely smile.
Aro 243 , L25.
Aro 243 , L25.
