ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI

informatii de ultima ora legate de masini,in special 4x4
Post Reply
costy84
Moderator
Moderator
Posts: 5211
Joined: 04 Feb 2011, 19:23
Location: Mangalia

ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI

Post by costy84 »

Ia uitati-va in reportajul de la Antena cat de tari sunt "cercetatorii romani"!!!
http://a1.ro/news/auto/lupul-electric-p ... easca.html#
si dupa ce vizionati reportajul uitati-va aici: http://www.ewolf-car.com/en/omegacargo/ ... -data.html

dragospetres
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1499
Joined: 10 Jan 2008, 21:01
Location: suceava

Re: ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI

Post by dragospetres »

Bine puse ghilimelele.
User avatar
tudop
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 773
Joined: 02 Sep 2007, 15:13
Location: Iasi
Contact:

Re: ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI

Post by tudop »

Prima data am zis ca e o stire gen "1 aprilie", dar dupa ceva timp mi=am dat seama ca romanii nostri de la fabrica de apa grea si alte chestii radioactive au facut de fapt o pila de combustie cu hidrogen si au instalat-o in masina nemtilor... Daca ai vazut in filmare, in compartimentul de marfa este o minicentrala dubioasa cu multe aparate pe ea ;)) chestie care sigur nu a fost instalata in Germania... si probabil de aia ziceau la stirile lu' peste prajit ca masina o sa fie gata in 2020... da sigur, poate sursa de energie pe hidrogen, ca masina merge bine mersi cu bateria ei cu litiu.
Daca stai acum sa te uiti din nou la stire, te doare capul cum cineva difuzeaza asa ceva pe un post national, like wtf, daca nu stii nimic despre domeniul ala, intreaba si tu pe cineva inainte sa debitezi tampenii catre o tara intreaga.

Post Reply