Ia uitati-va in reportajul de la Antena cat de tari sunt "cercetatorii romani"!!!
http://a1.ro/news/auto/lupul-electric-p ... easca.html#
si dupa ce vizionati reportajul uitati-va aici: http://www.ewolf-car.com/en/omegacargo/ ... -data.html
ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
-
dragospetres
- Membru legendar

- Posts: 1499
- Joined: 10 Jan 2008, 21:01
- Location: suceava
Re: ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI
Bine puse ghilimelele.
- tudop
- Membru de elita

- Posts: 773
- Joined: 02 Sep 2007, 15:13
- Location: Iasi
- Contact:
Re: ANTENA 1 & CERCETATORII ROMANI
Prima data am zis ca e o stire gen "1 aprilie", dar dupa ceva timp mi=am dat seama ca romanii nostri de la fabrica de apa grea si alte chestii radioactive au facut de fapt o pila de combustie cu hidrogen si au instalat-o in masina nemtilor... Daca ai vazut in filmare, in compartimentul de marfa este o minicentrala dubioasa cu multe aparate pe ea
chestie care sigur nu a fost instalata in Germania... si probabil de aia ziceau la stirile lu' peste prajit ca masina o sa fie gata in 2020... da sigur, poate sursa de energie pe hidrogen, ca masina merge bine mersi cu bateria ei cu litiu.
Daca stai acum sa te uiti din nou la stire, te doare capul cum cineva difuzeaza asa ceva pe un post national, like wtf, daca nu stii nimic despre domeniul ala, intreaba si tu pe cineva inainte sa debitezi tampenii catre o tara intreaga.
Daca stai acum sa te uiti din nou la stire, te doare capul cum cineva difuzeaza asa ceva pe un post national, like wtf, daca nu stii nimic despre domeniul ala, intreaba si tu pe cineva inainte sa debitezi tampenii catre o tara intreaga.
