Intalnire periodica, reluarea traditiei

Iesiri,intalniri,intruniri,mai mult sau mai putin organizate

Moderator: costy84

ubu
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 326
Joined: 26 Dec 2010, 00:57
Location: Bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by ubu »

Nu vin cu el, trec pe la el, inainte sau dupa. E la vanzare. Intai il vad, si pe urma caut eu vreun aroist latent sa-l ia, daca e bun. (ca in fiecare an in mai, cumpar fiare sau nenorocesc pe altii...)
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.

User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by George »

Aha. Deci ramanem 2. ~O)
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by George »

Am fost 2. Frumoasa revederea, si s-a vazut ca ne-a placut. Abia acum a plecat ubu... ;D
Ramane pe data viitoare, 7 iunie. Prima sambata din luna. Poate vom fi 3, atunci.
ARO CLUB ROMANIA
ubu
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 326
Joined: 26 Dec 2010, 00:57
Location: Bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by ubu »

A ramas pe 7 iunie.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.

User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by George »

Nu sambata asta, ci cealalta. Sunteti asteptati.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
Ramiro
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 469
Joined: 08 Feb 2009, 19:13
Location: Portugal

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by Ramiro »

George

În acest an există, de asemenea, zile de experiență Aro? :)
Dacă da, vă rugăm să faceți un mesaj cu toate detaliile; membri, mașini și trasee locale.

mulțumesc
A lenda vive...!!!
User avatar
florian
Membru legendar
Membru legendar
Posts: 1605
Joined: 12 May 2011, 14:57
Location: Ploiesti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by florian »

Sambata , mi-am propus, sa particip la intalnire. De propus mi-am propus de mult . Acum exista toate premisele sa si reusesc.
Comentariile o sa le fac ulterior.
ubu
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 326
Joined: 26 Dec 2010, 00:57
Location: Bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by ubu »

Voi sti abia vineri daca ajung.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei - propunere

Post by George »

Pai...numai maine nu-i poimaine.
Sambata, asadar...sunteti asteptati. Desi Dan Chiriac sigur nu vine, ca e cupa Smaranda la parasutism, in parcul Izvor.
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by George »

Se pare ca numai eu cu Florian ne intalnim...
~O)
ARO CLUB ROMANIA
User avatar
rica
Membru de elita
Membru de elita
Posts: 640
Joined: 19 Oct 2012, 12:51
Location: bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by rica »

Si e prea multa bere?
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by George »

Bere nu e, ca suntem cu masina. :)
ARO CLUB ROMANIA
ubu
Membru Devotat
Membru Devotat
Posts: 326
Joined: 26 Dec 2010, 00:57
Location: Bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by ubu »

Cu ceva intarziere, ajung si eu.
Cand l-a aruncat, direct rechinu' l-a mancat. In doua l-a rupt.
User avatar
George
Administrator
Administrator
Posts: 6972
Joined: 11 Dec 2006, 21:18
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by George »

Si-am fost. Pana la urma, tot eu cu ubu. Consecventi, deh...
ARO CLUB ROMANIA
UMMM461
Membru
Membru
Posts: 248
Joined: 11 Jul 2011, 12:02
Location: Bucuresti

Re: Intalnire periodica, reluarea traditiei

Post by UMMM461 »

Apropos ii raspunde cineva lui Ramiro?

Post Reply