De la Satu Mare, la Mangalia, in regim de cursa pe coclauri, pe traseu necunoscut, in 5 zile.
Luni: Satu Mare- Tg. Mures (teoretic, pe la 7 seara, con curentii ar trebui sa cam incdeapa sa ajunga, bivuacul e intr-o parcare la iesirea din Tg. Mures spre Sighisoara, in zona benzinariilor de acolo)
Marti : Tg. Ms- Brasov, dar e ziua cea mai lunga, informatii neoficiale spun ca ajungem si prin Cheile Bicazului. Bivuacul e in zona McDonalds la iesirea spre Bucuresti (str. Carpatilor-colt cu Poienelor, vis a vis de cantina Roman)
Miercuri : Bv-Bv, un traseu de 600 km in jurul Bv ( un cerc cu nu stiu ce raza
Joi: identic, dar zi mai scurta, pentru odihna si service
Vineri :Bv.- Calarasi
sambata : Calarasi- Mangalia.
Dupa 3 saptamani inn care mi-am vazut copii doar dormind (plecand la 6 dimineata si ajungand la 12 noaptea), dupa atata munca, sper macar sa ajungem la mare. Sa terminam concursul asta, inseamna o mare performanta.
La start masini tari , si din tari straine..... si masini scumpe tare......
Vom vedea, la start toti santem egali.
Ne " auzim" peste o saptamana.





