http://garajelectric.ro/
ELTCIT XP
- ydaniel
- Membru legendar

- Posts: 4706
- Joined: 13 Jun 2007, 11:46
- Location: bucuresti
- Contact:
Re: ELTCIT XP
e interesant.l-am vazut la tv in urma cu vfreo 2 saptamani.
- axxel4you
- Membru legendar

- Posts: 1388
- Joined: 07 Oct 2007, 11:01
- Location: Bucuresti,sector 5
- Contact:
Re: ELTCIT XP
Poate reuseste sa-i mareasca autonomia , la 50 km autonomie intr-un oras daca ai drumuri stricte cred ca te descurci .
- Constantin
- Membru legendar

- Posts: 4999
- Joined: 24 May 2009, 00:53
- Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)
Re: ELTCIT XP
Pai pentru marirea autonomiei ar avea cel putin doua variante:axxel4you wrote:Poate reuseste sa-i mareasca autonomia , la 50 km autonomie intr-un oras daca ai drumuri stricte cred ca te descurci .
1.-cumpara vreo 5 kilometri de cablu...
2.-trece in wi-fi
Ar mai fi altele?
Cred ,din cauza "flexarii "masinii ca acumulatorii sant plasati in spatele soferului.
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
- George
- Administrator

- Posts: 6972
- Joined: 11 Dec 2006, 21:18
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: ELTCIT XP
cu bani de litiu-ion sau vasile...s-ar descurca la mai mult. dar ar creste costurile de productie. scrie pe undeva cat a costat omologarea? ca n-am vazut, dar sunt curios.
ARO CLUB ROMANIA
- alex4wd2001
- Aro Club Romania

- Posts: 328
- Joined: 08 Feb 2010, 11:21
Re: ELTCIT XP
Oricum, 50 km e mai bine decat autonomia electrica ofertita de multe "plug-in hybrid" de marca. Tipul a facut o treaba bunicica!
Treaba cea mai grea e ganditu'

