Un Zimbru putin obosit
Moderators: Werner, mariusjaz, socratee
-
serban
- Incepator

- Posts: 32
- Joined: 31 Jan 2012, 12:24
- Location: Bucuresti
Re: Un Zimbru putin obosit
Urasc prostia,minciuna si nesimtirea !
Maaare OM,inventatorul berii !!!
Masina este o prelungire a caracterului si nu a penisului !
Maaare OM,inventatorul berii !!!
Masina este o prelungire a caracterului si nu a penisului !
-
valentinoro2000
- Incepator

- Posts: 15
- Joined: 19 Jan 2012, 01:10
- Location: Dragasani
Re: Un Zimbru putin obosit
Pentru putin
.. multumesc de urari si bafta la vanatoare si cumparaturi 
