La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
Moderator: costy84
- razvy
- Membru legendar

- Posts: 2492
- Joined: 07 Feb 2008, 20:49
- Location: beius bihor
- Contact:
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani Prognosis , tot ce iti doresti sa se implineasca
- cristian54mcm
- Membru Devotat

- Posts: 491
- Joined: 26 Sep 2010, 23:01
- Location: Curtea de Arges
- Contact:
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!!... tuturor colegilor nascuti astazi.
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani si multa sanatate sarbatoritilor de azi.
- florian
- Membru legendar

- Posts: 1605
- Joined: 12 May 2011, 14:57
- Location: Ploiesti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!
- cristian54mcm
- Membru Devotat

- Posts: 491
- Joined: 26 Sep 2010, 23:01
- Location: Curtea de Arges
- Contact:
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!!... tuturor colegilor nascuti astazi.
- Ady
- Membru Devotat

- Posts: 472
- Joined: 07 Feb 2008, 18:25
- Location: UK
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
Cum ma aflu si eu printre cei nascuti pe 29-09, le multumesc tuturor pentru urari.
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani si sarbatoritilor de azi!
- cristian54mcm
- Membru Devotat

- Posts: 491
- Joined: 26 Sep 2010, 23:01
- Location: Curtea de Arges
- Contact:
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!!
- rica
- Membru de elita

- Posts: 640
- Joined: 19 Oct 2012, 12:51
- Location: bucuresti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani celor trei Conashu , hoaska , cristi-devildnb, sa ne traiti mult si bine!
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!
Ce ciudat!
- florian
- Membru legendar

- Posts: 1605
- Joined: 12 May 2011, 14:57
- Location: Ploiesti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!
- Constantin
- Membru legendar

- Posts: 4999
- Joined: 24 May 2009, 00:53
- Location: paris(nascut si crescut la Ramnicu Valcea)
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani domnule Mrs ,sa cresti mare si sa pui poze cu Marcelu' Revigorat Smecher 78 la juma' de ora senzatie majora.
Scz pt scris de tip sms bat ai dont hev maci taim tu verifai al uat ai rait for iu.
Scz pt scris de tip sms bat ai dont hev maci taim tu verifai al uat ai rait for iu.
capitalismul reprezinta exploatarea omului de catre om
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
socialismul,comunismul,etc:ESTE exact inversul
Coluche
-
mrs78
- Membru de elita

- Posts: 991
- Joined: 25 Jul 2011, 00:04
- Location: bucuresti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
- florian
- Membru legendar

- Posts: 1605
- Joined: 12 May 2011, 14:57
- Location: Ploiesti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La multi ani !!
-
costy84
- Moderator

- Posts: 5211
- Joined: 04 Feb 2011, 19:23
- Location: Mangalia
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
La muti ani cu intarziere mrs78.
-
mrs78
- Membru de elita

- Posts: 991
- Joined: 25 Jul 2011, 00:04
- Location: bucuresti
Re: La mulţi ani sărbătoriţilor -2013
Multumesc domnilor! 
